באטרפליי
Butterfly
מבשלת באטרפליי הוקמה בשנת 2008 ע"י משפחת סופר, בפארק התעשייה דלתון שבחבל כרמים - מרום הגליל.
לאחר שנים של עשיית יין התחלנו להתנסות גם בבישול בירה והתחביב הפך עד מהרה לעשייה יצירתית מלאת תשוקה וסקרנות מתמשכת מתוך מגמה להגיע למוצר מאוד מאוד איכותי. התחלנו בלימוד מעמיק ופיתוח ייחודי של סוגי בירה שונים כאשר אנו מקפידים לכל אורך הדרך על איכות ועיקביות, ללא פשרות של המרכיבים והתהליך עצמו.
המבשלה שלנו מייצרת מגוון בירות המביאות לידי ביטוי סגנונות שונים המאופיינים בטעמים, צבעים וארומות ייחודיות.
המים: הינם המרכיב העיקרי בבירה ואנו משתמשים במים שמקורם במעיינות רמת דלתון שבגליל העליון (שלמרגלות הר מירון) והם אלו שמעניקים לבירות שלנו את טעמה (ואופייה) המיוחד.
הלתת שלנו הינו לתת איכותי ביותר שאנו בוחרים בקפידה מהיצרנים המובילים בעולם ומשמרים אותו בתנאים אידיאלים השומרים על איכויותיו.
הכשות: המשמשת אותנו בבישול הבירה תפקידה לתת לבירה הן מריריות והן ארומה ייחודית. לרעננות והטריות של הכשות חשיבות רבה ביצירת מורכבות הטעמים והארומות המיוחדות של הבירות שלנו ולכן אנו מקפידים הקפדה יתרה על שימורה עד לשלב הבישול.
השמרים: שלנו הם מזן נדיר במינו שפותח ע"י מבשלת בירה עתיקה בבלגיה במשך שנים רבות והם אלו שנותנים לה את אופייה הכול כך מיוחד ומבדלים אותה מכל בירה אחרת.
תהליך הייצור נעשה בציוד מקצועי  ומתקדם ביותר, בכדי להביא לכדי ביטוי את איכות חומרי הגלם ובכדי להצליח לחזור על ההצלחה פעם אחר פעם.
הבירה עשירה בערכים תזונתיים ונוגדי חמצון (אנטי- אוקסידנטים) שמקורם בחומרי הגלם וכזאת – טובה לבריאות !

המבחר שלנו ממותג זה

חדש בבנא
חריטה אישית על בקבוק