אבסולוט
Absolut
אבסולוט היא וודקה שבדית על בסיס חיטה. וודקה אבסולוט מיוצרת מאז שנת 1879 בכפר אהוס (AHUS) שבדרום שוודיה.
וודקה אבסולוט נוסדה ויוצרה על ידי לארס אולסון סמית' שהחליט ליצור את הוודקה הנקיה ביותר בעולם. לארס אולסון סמית' היה יצרן הוודקה הגדול בשוודיה וכבר בגיל 14, בשנת 1850 היה יצרן הוודקה השלישי במכירות בשבדיה. עד מהרה הפכה  ABSOLUT RENT BRENVIN "הוודקה הטהורה לחלוטין" כפי שקראו לה אז, לפופולארית ביותר בשוודיה.
אבסולוט וודקה עשויה רכיבים טבעיים ובשונה מוודקות אחרות אינה מכילה תוספת סוכר.אבסולוט טהורה עד כמה שוודקה יכולה להיות. היא בעלת טעם עשיר, גוף מלא ומורכב עם זאת היא חלקה ועדינה.
וודקה אבסולוט מיוצרת בשיטת הזיקוק הרציף.
הוודקה מכילה 40% אלכוהול, ומלווה בטעם נקי, חלק ועשיר.
עד היום מיוצרת וודקה באותה השיטה בה יצר אותה לארס אולסון סמית' לפני 125 שנים.
המרכיבים העיקרים של וודקה אבסולוט הם מים וחיטת חורף. המים מגיעים מבאר עמוקה  והחיטה אשר גדלה תחת השלג אינה עוברת כל הדברה.
בהיותה כה טהורה, כיף לשתות אותה נקייה ביחד עם זאת בשל ניקיונה היא מתערבבת בצורה מופלאה עם טעמים שונים ומוציאה מהם את המיטב.
וודקה אבסולוט מיוצרת, החל משלב גידול החיטה ועד שלב הביקבוק שלה, אך ורק באוהוס, שבדרום שוודיה.
בשנת 1979 החליטה החברה לצאת לשווקים חדשים ויצאה באחד ממסעי הפרסום המרהיבים ביותר. הפרסום התבסס בעיקר על מודעות בהם שולב בקבוק וודקה אבסולוט בכל מיני צורות תחת הסיסמה "הכל יכול להיות אבסולוט".תוך 20 שנים מיום השקתה הבינלאומי, הגיעה וודקה אבסולוט לשלישיה הראשונה של המשקאות הנמכרים ביותר בעולם והפכה להיות מותג ענק.
מאז ועד היום ממשיכה חברת אבסולוט שהיום נמצאת ברשות חברה שבבעלות המדינה, להתפתח לשווקים שונים ובמהלך השנים השיקה את המשקה בטעמים שונים ובמיתוג שונה.

המבחר שלנו ממותג זה

חדש בבנא
חריטה אישית על בקבוק