ג'ק דניאלס
Jack Daniel's
ג'ספר ניוטון ג'ק דניאל, נולד בשנת 1850 כצעיר מבין 10 אחים ואחיות. בגיל 7 ג'ק הצעיר החל לעבוד אצל דן קול, כומר לותרני אשר בבעלותו הייתה מזקקת וויסקי על גדות נהר הלוס. במהלך השנים הבאות, ג'ק למד כל מה שיכל לגבי ייצור וויסקי. בחודש ספט', שנת 1863, לאחר לחצים רבים מצד משפחתו והקהילה הנוצרית, דן קול מוכר את המזקקה לג'ק דניאל, בהיותו בן 13 בלבד.
ג'ק דניאלס, הוויסקי הנמכר ביותר בעולם, יצא לאור בשנת 1866. הוא מיוצר במזקקה הרשומה הראשונה בארה"ב, בעיירה קטנה בשם לינצ'בורג, טנסי. ג'ק דניאלס מורכב מתירס, שעורה, שיפון ומים נטולי ברזל ממערת גיר השומרת על טמפ' קבועה במהלך כל השנה. התזקיק מועבר לסינון דרך פחם מעץ מייפל במכלים שגובהם 3 מטרים, בתהליך שלוקח כעשרה ימים ובמהלכו הוויסקי מתרכך ומקבל ארומה וטעם ייחודי.
Old No. 7 - הכיתוב המוכר והידוע הזה על תווית הבקבוק, המון תיאוריות ומעשיות קיימות על הנושא. בין האגדות האורבניות הקשורות סביב מספר זה ניתן למצוא טענה הזויה כי לג'ק היו 7 אצבעות בכף הרגל. טענה מוזרה לא פחות היא כי ג'ק זכה לצאת עם 7 בנות במהלך חייו. אפילו נאמר כי זה סתם היה מספר המזל שלו. אבל כניראה שג'ק, במסתוריותו, לקח את הסוד הזה לקבר.

ג'ק דניאלס הוא לא וויסקי אמרקאי טיפוסי מסוג ברבן, אלא - וויסקי טנסי.
וויסקי זה חייב להיות מיוצר במדינת טנסי ולעבור סינון דרך פחם פעיל מסוג עץ מייפל.

המבחר שלנו ממותג זה

חדש בבנא
חריטה אישית על בקבוק