ערק

מתעניינים בערק? רוצים לרכוש משקה חריף טעים שיחמם את האווירה? קראו, קבלו את המידע הנחוץ ובואו לקנות בבנא משקאות!

אוהבים משקאות חריפים? אנחנו בבנא משקאות מזמינים אתכם להתרשם ממגוון עצום של משקאות חריפים ולטעום משקאות מיוחדים! אצלנו תוכלו למצוא בקבוקי ערק משובחים. האם אתם יודעים כיצד מייצרים את הערק? האם ידוע לכם מהי הסיבה לטעמו הייחודי של המשקה? קראו עליו ועל הייחודיות שלו. תהליך הייצור כולל שימוש בענבים או תמרים. הפירות עוברים תהליך של התססה וזיקוק. לאחר מכן מטפטפים את הנוזל שנוצר על עלי האניס מיובשים. המשקה מכיל אלכוהול בריכוז של בין ארבעים לשמונים אחוז.

 

מעניין לדעת על ערק

      מייצרים אותו בעיקר במצרים, לבנון וישראל. המילה ערק מקורה בערבית שמשמועתה היא זיעה. וזאת בגין תהליך הייצור שכולל זיקוק, אידוי וטפטוף.
מדובר במשקה שמכיל ריכוז משמועתי של אלכוהול. לפיכך צריכה מרובה שלו תוביל לנזקים בריאותיים ולאלכוהוליזם.
במהלך הייצור מטפטפים נוזל שנוצר מהתססה וזיקוק של ענבים או תמרים על עלים של אניס. זה המקור לטעם הייחודי של המשקה.

 
משקה שקוף – חסר צבע כמו מים ודומה לוודקה במובן הזה. אך הריח שלו בהחלט מסגיר כי לא מדובר במשקה תמים כמו מים. ריח האלכוהול נודף מהמשקה ומספר על התכולה שבו.
מקור הטעם של המשקה הוא בשמנים האתריים של עלי האניס. שמנים אלו מומסים באלכוהול. לפיכך אחוזי האלכוהול בו צריכים להיות גבוהים מספיק כדי לשמור על הטעם.
מקובל להגישו יחד עם קרח או עם מים. כאשר מערבבים אותם יורד הריכוז של האלכוהול וכן יכולת המסת השומנים האתריים. כתוצאה מכך נפרדים השמנים מהתמיסה והם מתגלים כתרחיף של טיפות שמן בתוך המשקה.
 

אתם מוזמנים לבנא משקאות כדי להתרשם ממבחר רחב של משקאות ושפע של טעמים. לחגיגות שמחות ואירועים מלאי אווירה הצטיידו אצלנו עם בקבוקי שתיה. אנחנו נכוון אתכם לבחירה הנכונה, נציע לכם לטעום ממשקאות שונים. כך תבחרו את המשקה המתאים והרצוי לכם.

חדש בבנא
חריטה אישית על בקבוק